Altın Ceylan Club

Gazella Balo Salonu

image 1

Gazella Balo Salonu

Gazella Balo Salonu, 650 m2 kullanım alanı, 750 kişilik banquet, 1000 kişilik kokteyl ve konferans düzeni kapasitesi ile Bursa’nın en gözde salonlarındandır. Detayların bütünü yarattığı tüm organizasyonlarda, kişiye indirgenen servis anlayışı, tecrübe ve sayısız referansı ile hizmet vermektedir. Salonumuz kolonsuz bir mimari yapıyla inşa edilmiştir. Bu sebeple gelen misafirlerimiz sahneyi bulundukları her yerden görebilme imkanına sahip olmaktadır.

Altın Ceylan Club

Havuz Başı

image 2

Havuz Başı

Havuz Başı 1600m2 kullanım alanı 2000 kişilik kokteyl, 1200 kişilik banquet kapasitesi ile Bursa’nın en büyük havuz başı organizasyonlarının yapıldığı mekandır. Özel olarak hazırlanmış seçkin menü alternatiflerini, kaliteli hizmetiyle tamamlayarak elite organizsyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

 

 

 

Altın Ceylan Club

Maral

image 3

Maral

Maral Salon 2011 yılında yenilenmiş konsepti ile 300 kişilik banquet, 400 kişilik kokteyl ve konferans kapasiteli olup Bursa'nın nezih organizasyonlarına hitap etmektedir. Bursa’nın seçkin rotary ve lions kulüplerinin tercih ettiği Maral Salon barco perde, projeksiyon, ses düzeni, kablosuz internet bağlantısı ile toplantı ve seminer organizasyonlarında her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

 

Toplantı

image 4

Toplantı

Gazella Balo Salonumuz düğün organizasyonlarının yanı sıra toplantı ve konferans için 1000 kişi kapasitesine sahip olup sayıca fazla kurumu konferans ve kokteyl organizasyonlarına ağırlamaktadır. Kolonsuz mimarisi ile organizasyonun durumuna göre salonumuz bölünebilme özelliğine sahiptir.

Catering

image 5

Catering

Kendi bünyemiz dışında her türlü yemek, kokteyl ve tören organizasyonlarI için 50 kişiden 600 kişiye kadar catering servisimiz mevcuttur. Servislerimiz kapsamında isteğe göre dekorasyon ile ilgili düzenlemeler ve personel tenimi hizmetleri de verilmektedir.

Teras

image 6

Teras

Muhteşem manzarasıyla Teras yaz aylarında Seyir Terası ve Bar olarak nezih ortamıyla hizmet vermektedir.

Club Altın Ceylan Teras Salonda Kokteyl Organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilmek için yeni yüzü ile sizleri ağırlamayı bekliyor.

 
  Facebook Instagram   Twitter  
 
Copyright © 2014 Altın Ceylan