HAKKIMIZDA

Altın Ceylan ekibi olarak, en ince detaylarına kadar önemsediğimiz organizasyonlarda, kişiye indirgediğimiz servis anlayışımız, köklü tarihimizden gelen tecrübemiz ve sayısız referansımız ile sizlere her geçen gün daha kusursuz hizmet vermek için gelişmekteyiz. Özel olarak hazırladığımız seçkin menü alternatiflerimizi, kaliteli ve özenli hizmetimizle bütünleştirerek saygın organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Düğün ve organizasyonlarınız için dört mevsim aktif olan Gazelle Salonumuz, Maral Salonumuz, Teras Salonumuz; Mayıs ve Eylül ayları arasında açık havada planladığınız organizasyonlarınız için ise Havuz Başı ve Kır Bahçemiz hizmetinizdedir. Organizasyonunuzun kusursuz olmasına en az sizin kadar önem veren Altın Ceylan ekibi olarak siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Altın Ceylan Club olarak başarının, en ince detayların bile üzerinde durulmasıyla kazanılacağı bilinciyle yenilikçi, gelişimci ve kaliteli hizmetlerimizle ihtiyacınız olan görsel-işitsel-teknolojik tüm imkânları size sağlayarak verimli toplantılar için yeni adresiniz olmayı hedefliyoruz.

Sosyal etkinliklerinizde kaliteli zaman geçirmek isteyenler için uluslararası standartlara göre özenle hazırlanmış biri yetişkin diğeri çocuk havuzu olmak üzere iki havuzumuz, biri sentetik ikisi toprak kort olmak üzere toplamda üç tenis kortumuz; ferah soyunma odaları, hijyenik duşları ve cafeye sahip halı sahamız ile hizmetinizdeyiz.

1986’dan beri köklü geçmişimizden aldığımız tecrübemiz, alanında uzman kadromuz ve personellerimiz, gelişmiş mutfağımız, özenli hizmetimiz, organizasyonlarınız için incelikli düşünülmüş ve tasarlanmış salonlarımız ve sosyal alanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekten ve Bursa’da eğlencenizin, en güzel günlerinizin ve sosyalliğin en saygın adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

HEMEN ARAYIN